"
LONDÝNSKE NAJ...- SILVESTER, Veľká Británia, 29.12.2017, Raňajky
Číslo termínu: 57703335

LONDÝNSKE NAJ...- SILVESTER

Veľká Británia

Poznávací zájazd,

Načítavam ...
LM


LONDÝNSKE NAJ...- SILVESTER

Termín:

29.12.2017 - 2.1.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Poznávací

Dĺžka:

5 dní

Doprava:

letecky  Viedeň0 odjazdových miest

Cena od:

788 €
689 € Konečná cena


Popis

„Keď je človek unavený Londýnom, je unavený životom; pretože Londýn má všetko, čo život ponúka.“ Samuel Johnson, LL.D. (1709 – 1784). Presvedčte sa o pravdivosti citátu S. Johnsona a navštívte metropolu, ktorá dýcha históriou na každom kroku a ponúka nespočetné množstvo zážitkov a možností. Nezáleží na tom, koľko dní tu strávite, vždy ich bude málo.

Úvod

5-dňový letecký zájazd.

Ubytovanie

4x v hoteli 3*

Stravovanie

4x raňajky.

Doprava

Letecky.

Cena zahŕňa

Leteckú dopravu Viedeň – Londýn – Viedeň, transfer Bratislava – Schwechat – Bratislava, transfer letisko – hotel – letisko, dopravu vlakom do Windsoru, 4x ubytovanie v hoteli 3* s raňajkami, sprievodcu CK.

Cena nezahŕňa

Prepravu počas pobytu v Londýne, pobytovú taxu, vstupy, cestovné poistenie.

Povinné doplatky

Servisné poplatky 190 EUR.

Ostatné doplatky

Za 1/1 izbu  240 EUR.

Upozornenie

Zmena programu, letových časov a odletových miest vyhradená.

Poznámka

 

1. deň

Odlet do Londýna, po prílete transfer do hotela. Nasleduje pešia prehliadka, časť City – St. Paul’s Cathedral, Tower Bridge, fakultatívne prehliadka expozície anglických korunovačných klenotov a historickej zbrojnice v Tower of London. Návrat na ubytovanie.

2. deň

Po raňajkách budeme pokračovať v prehliadke mesta – Hyde Park, Buckingham Palace, St. James’s Park, Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, London Eye, Trafalgar Square, Piccadilly Circus. V prípade dostupnosti možnosť sledovať výmenu stráži pred Kráľovským palácom. Návrat na ubytovanie.

3. deň

Raňajky, dnes nás čaká výlet nadzemným vlakom alebo loďou do Greenwichu (prehliadka Kráľovského observatória, nultý poludník), v popoludňajších hodinách prehliadka Britského múzea a návšteva štvrte Kensington. Návrat do hotela. Fakultatívne silvestrovská večera.

4. deň

Raňajky. Dnes nás čaká celodenný výlet vlakom do Windsoru, sídla kráľovskej rodiny, kde si pozrieme hrad a jeho

priestory, a tiež kaplnku a užijeme si novoročnú atmosféru. Návrat na ubytovanie.

5. deň

Po raňajkách budeme mať voľno na nákupy na známej Oxford Street, Bond Street, či na návštevu múzeí  Prírodovedno-historického, Vedeckotechického, Madamme Tussaud’s alebo Múzea Sherlocka Holmesa na svetoznámej adrese 221 B Baker Street. Transfer na letisko a odlet do Viedne, transfer do Bratislavy.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK
info@best9.sk, +421 917 020 101, po – pia: 08:30 – 17:00
"
" "